Rezultatele selectiei elevilor pentru activitatea din Ziua 4 – Patrimoniul universal cultural și natural.

În urma procesului de selecție a candidaturilor pentru activitatea „THE WORLD CULTURAL AND NATURAL HERITAGE” din cadrul proiectului “LEARNING FROM EACH OTHER”, vor participa la activitate următorii elevi:
- Stanciu Mihai Nicolae – Şcoala Gimnazială nr.1 Uileacu de Beiuş
- Ion Costin Darius – Şcoala Gimnazială nr.1 Roşia
- Jurca Alexia – Şcoala Gimnazială nr.1 Roşia
- Lobonţ Luca – Şcoala Gimnazială nr.1 Răbăgani
- Boiț Raul – Şcoala Gimnazială „Petru Miheş” Meziad
- Cristea Andreea Teona – Şcoala Gimnazială “Petru Miheş” Meziad
- Lung Oana Ştefania – Şcoala Gimnazială nr.1 Remetea
- Băcuş Paula – Şcoala Gimnazială nr.1 Curăţele
- Bogdan Emanuel Alin – Şcoala Gimnazială nr.1 Curăţele
- Dance Sara Carla – Şcoala Gimnazială nr.1 Curăţele
- Junc David Adrian – Colegiul Tehnic „Ioan Ciordaş” Beiuş
- Kristo Robert Rareş – Colegiul Tehnic „Ioan Ciordaş” Beiuş
- Tomşe – Toma Călin – Colegiul Tehnic „Ioan Ciordaş” Beiuş
- Petrila Alexandru – Colegiul Naţional „Samuil Vulcan” Beiuş
- Iga Viviana – Colegiul Naţional „Samuil Vulcan” Beiuş
- Ungur Erik – Colegiul Naţional „Samuil Vulcan” Beiuş
- Barbura Alexandra – Şcoala Gimnazială „Nicolae Popoviciu” Beiuş
- Buhaş Marcus – Şcoala Gimnazială „Nicolae Popoviciu” Beiuş
- Forogău Teodora – Şcoala Gimnazială „Nicolae Popoviciu” Beiuş
- Plăieşu Denis – Şcoala Gimnazială „Nicolae Popoviciu” Beiuş
- Olga Beleynesi – Liceul Vocaţional Pedagogic „Nicolae Bolcaș” Beiuș
- Miriam Zina – Liceul Vocaţional Pedagogic „Nicolae Bolcaș” Beiuș
- Foldvari Ioan – Liceul Vocaţional Pedagogic „Nicolae Bolcaș” Beiuș
- Vesa Rareş – Liceul Vocaţional Pedagogic „Nicolae Bolcaș” Beiuș
Rezerve:
- Cristea Rareș Alexandru – Colegiul Tehnic „Ioan Ciordaş” Beiuş
- Bartoș Florin – Colegiul Naţional „Samuil Vulcan” Beiuş
- Codrean Oliviu – Şcoala Gimnazială nr.1 Roşia
- Terebenț Roxana – Şcoala Gimnazială „Nicolae Popoviciu” Beiuş.

Doamnele profesoare Diana Panda și Maroneac Monica asigură pregătirea elevilor pentru activitate.

gg
Felicitări tuturor elevilor participanți și profesorilor coordonatori:
- Băcuş Adina
- Cioloş Adina Ionela
- Bulc Mirela
- Iancu Mirela
- Şandor Diana
- Fuciu Cristina
- Corb Otilia
- Clop Liana
- Rada Ioana Lăcrimioara
- Barbura Mihaela
- Maroneac Monica